Zwycięskie fotografie w kategoriach FR2016

lista laureatów:
Wydarzenie i Polityka – Piotr Apolinarski
Kultura – Renata Dąbrowska
Sport – Tomasz Jodłowski
Natura i Cywilizacja – Renata Dąbrowska
Portret – Anna Maria Biniecka
#fotoraportPolska – Tadeusz Koniarz
Fotoreportaż – Tymon Markowski
Fotoreporter Roku 2016 – Tymon Markowski
Tytuł Stróża Opinii Publicznej został przyznany Krystianowi Majowi
Członkiem Honorowym Stowarzyszenia Fotoreporterów został Czarek Sokołowski. Dziękujemy
Gratulujemy!

Pierwsze miejsce w kategorii Wydarzenia i Polityka zajął Piotr Apolinarski. Kurdystan Iracki, Polnocny Irak, 08.12.2016 Jeden z kościołów w Qaraqosh zniszczony przez państwo islamskie. Autor" Piotr Apolinarski/KONKURS STOWARZYSZENIA FOTOREPORTERÓW.
Pierwsze miejsce w kategorii Wydarzenia i Polityka zajął Piotr Apolinarski.
Kurdystan Iracki, Północny Irak, 08.12.2016, Jeden z kościołów w Qaraqosh zniszczony przez państwo islamskie. Autor:  Piotr Apolinarski/KONKURS STOWARZYSZENIA FOTOREPORTERÓW.
Pierwsze miejsce w kategorii Portret zajęła Anna Maria Biniecka. Calais 02.04.2016 Dziewięciu migrantów z Iranu podjęło się strajku głodowego. Trwał on 25 dni. Miał na celu zwrócenie uwagi władz na fatalną sytuację mieszkańców nielegalnego obozu zwanego Dżunglą oraz powstrzymanie przed jego likwidacją. Autor: Anna Maria Biniecka/ KONKURS STOWARZYSZENIA FOTOREPORTERÓW.
Pierwsze miejsce w kategorii Portret zajęła Anna Maria Biniecka. Calais 02.04.2016 Dziewięciu migrantów z Iranu podjęło się strajku głodowego. Trwał on 25 dni. Miał na celu zwrócenie uwagi władz na fatalną sytuację mieszkańców nielegalnego obozu zwanego Dżunglą oraz powstrzymanie przed jego likwidacją. Autor: Anna Maria Biniecka/ KONKURS STOWARZYSZENIA FOTOREPORTERÓW.
Pierwsze miejsce w kategorii Kultura zdobyła Renata Dąbrowska. Gdynia 02.07.2016 Opener Festival 2016. Julia z Białegostoku i publiczność. Autor: Renata Dąbrowska/KONKURS STOWARZYSZENIA FOTOREPORTERÓW.
Pierwsze miejsce w kategorii Kultura zdobyła Renata Dąbrowska.
Gdynia 02.07.2016 Opener Festival 2016. Julia z Białegostoku i publiczność. Autor: Renata Dąbrowska/KONKURS STOWARZYSZENIA FOTOREPORTERÓW.
Pierwsze miejsce w kategorii #fotoraportPolska zdobył Tadeusz Koniarz. Miedziana Góra 01.12.2016 Barbara i Tadeusz Buczyńscy to ludowi artysci nieprofesjonalni. Od kilku już lat ich domem jest przyczepa campingowa. Kiedy na zewnątrz jest zimno najlepiej schować się w łozku. Wtedy Barbara czyta na głos ksiażki swojemu ukochanemu. fot Tadeusz Koniarz/KONKURS STOWARZYSZENIA FOTOREPORTERÓW.
Pierwsze miejsce w kategorii #fotoraportPolska zdobył Tadeusz Koniarz. Miedziana Góra 01.12.2016 Barbara i Tadeusz Buczyńscy to ludowi artyści nieprofesjonalni. Od kilku już lat ich domem jest przyczepa campingowa. Kiedy na zewnątrz jest zimno najlepiej schować się w łożku. Wtedy Barbara czyta na głos książki swojemu ukochanemu. Autor: Tadeusz Koniarz/KONKURS STOWARZYSZENIA FOTOREPORTERÓW.
Pierwsze miejsce w kategorii Sport zajął Tomasz Jodłowski Zabrze 09.04.2016 Runmageddon Autor: Tomasz Jodłowski/KONKURS STOWARZYSZENIA FOTOREPORTERÓW.
Pierwsze miejsce w kategorii Sport zajął Tomasz Jodłowski Zabrze 09.04.2016 Runmageddon.  Autor: Tomasz Jodłowski/KONKURS STOWARZYSZENIA FOTOREPORTERÓW.

 

Pierwsze miejsce w kategorii Natura i Cywilizacja zdobyła Renata Dąbrowska. Jelonki kolo Elblaga, 13.11.2016 Ośrodek Okresowej Rehabilitacji Zwierząt Anny Kamińskiej.Autor: Renata Dąbrowska/KONKURS STOWARZYSZENIA FOTOREPORTERÓW
Pierwsze miejsce w kategorii Natura i Cywilizacja zdobyła Renata Dąbrowska. Jelonki kolo Elbląga, 13.11.2016 Ośrodek Okresowej Rehabilitacji Zwierząt Anny Kamińskiej. Autor: Renata Dąbrowska/KONKURS STOWARZYSZENIA FOTOREPORTERÓW

dziekujemy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s